Курси процедур у соляній кімнаті

Курси процедур у соляній кімнаті

Оздоровчі курси галотерапії можна проводити дітям та дорослим в режимі 30-60 хвилин в соляній кімнаті щодня протягом 7-10 днів. Такі курси є хорошим засобом підняття імунітету, поліпшення роботи органів дихання, серцево-судинної і нервової систем.

Курси галотерапії володіють релаксаційною, заспокійливою дією, допомагають подолати стану хронічної втоми і депресії. В умовах задимленого, загазованого повітря перебування в соляній кімнаті сприяє нормальному функціонуванню легень і органів чуття. Проходження курсу галотерапії знижує захворюваність простудними і інфекційними захворюваннями. Лікувальні курси галотерапії уточнюють переважно на консультації з лікарем-фахівцем, з урахуванням індивідуальних особливостей і клініки перебігу того чи іншого захворювання.

 Оздоровчий курс галотерапії для дітей

Проведенні курсів галотерапії для дітей можливе  практично з народження. Проте зазвичай педіатри та дитячі фізіотерапевти рекомендують вдаватися до оздоровчих курсів дітям від 6-9 місяців за наявності показань, і з 1 року – як для звичайної оздоровчої процедури. Курси для дітей підбираються з урахуванням віку дитини, наявності хронічних захворювань, стану здоров’я, а також характеру і темпераменту.

Останнє може здатися дещо надуманим. Але одна з умов позитивного впливу цілющого повітря соляної кімнати – спокійне дихання. Якщо дитині важко висидіти спокійно належні 30-60 хвилин процедури, цілком можливо скоротити час одного сеансу перебування в кімнаті, збільшивши кількість сеансів або проводячи дві короткі процедури в день замість однієї.

Курси галотерапії особливо рекомендуються дітям, які часто хворіють, дітям з хронічними захворюваннями органів дихання, дітям у реабілітаційний період після важкої пневмонії, бронхітів, простудних захворювань дітям з алергічними захворюваннями.

Тривалість перебування в соляній кімнаті: 15-60 хвилин.

Курс процедур: щодня протягом 10-20 днів.

 

Лікувальний курс галотерапії для алергіків

Показаннями до проведення лікувального курсу є:

алергічний дерматит,

алергічний риніт,

алергічні синусит.

Ефект стабілізації та покращення стану хворого заснований на прямому впливові цілющого повітря на органи дихання. Значну роль у досягненні позитивного результату грає спокійна поза відвідувача соляної кімнати, рівне і рівномірне дихання, що дозволяє соляному повітрю проникнути в глибокі відділи легень.

Бажано відвідувати соляну кімнату в один і той же час доби, і після відвідування не займатися активною фізичною діяльністю.

Перед початком процедур проконсультуйтеся з лікарем.

Тривалість перебування в соляній кімнаті: 1-2 години.

Курс процедур: щодня протягом 10-20 днів.

 

Лікувальний курс галотерапії для людей, що страждають на бронхіальну астму

Показаннями до проведення лікувального курсу є:

бронхіальна астма,

хронічний бронхіт і бронхіт після рецидиву,

поліноз.

Тривалість перебування в соляній кімнаті: 1-3 години.

Курс процедур: щодня протягом 15-30 днів.

Author: wmadmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.