Правила відвідування соляної кімнати (галокамери)

Вибір конкретного курсу галотерапії можна зробити і за загальними рекомендаціями, розробленими для різних вікових груп і різних захворювань. Перший курс можна коригувати залежно від динаміки позитивних змін. Наступні курси – проводити відповідно до вже набутим досвідом.
Вхід в соляну кімнату дозволений в звичайному одязі і змінному взутті, рекомендується проста вільна одяг, в якій відвідувач соляної комнатц відчуває себе зручно і комфортно. Не рекомендуються обтягуючі брюки та спідниці, брюки з врізається гумкою або поясом на талії. Для жінок переважніше вибирати білизну, що дозволяє легко дихати.
– Не рекомендовано приносити з собою в’язання з вовняних і бавовняних ниток.
(Обмеження це пов’язано зі здатністю вовняних і хлопокових волокон до утворення дрібних ворсинок, які забруднюють гіпоалергенний повітря соляної кімнати)
– Не рекомендовано вносити в соляну кімнату газети і ветхі книги.
(Причина та ж, що і в попередньому пункті – турбота про підтримку гіпоалергенної повітряного середовища, целюлозні матеріали формують дрібну і потенційно несприятливу пил)
– Заборонено приносити в соляну кімнату продукти харчування. Але можна брати напої – в пляшках з кришками.
– Відвідувачам з дітьми рекомендується приносити з собою книги та іграшки для розваги дитини, але не рекомендується використання м’яких іграшок (плюш, штучне хутро тощо)
– Під час сеансу галотерапії можна прослуховувати музику. Вибір музичних творів визначається індивідуальними вподобаннями відвідувачів, рекомендується лише загальне заспокійливу дію музики, яке доповнює сеанс галотерапії приємними емоціями.
– Ефект галотерапії заснований на нормалізації роботи дихальної системи за рахунок вдихання очищеного повітря з бактерицидним ефектом. Тому при відвідуванні соляної кімнати не рекомендується використовувати парфумерію і косметику з сильними ароматами.
– Забороняється відвідування соляної кімнати при високій температурі і під час гострої фази інфекційних захворювань.

Author: wmadmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.