Захворювання з якими допомагає справитися галотерапія

ФАРИНГІТ

Фарингіт – запалення слизової оболонки глотки. Як правило власне фарингіт не розглядається як серйозне захворювання, але досить часто саме з фарингіту починаються простудні захворювання, і водночас хронічний фарингіт може стати неприємним ускладнень після різних хвороб органів дихання.

Кашель у дітей

Кашель – рефлекторна реакція на подразнення в горлі, яке може бути викликане потраплянням стороннього тіла або пилу, розвитком інфекційного захворювання, алергічною реакцією. Варіанти кашлю вельми різняться в залежності від причин, що викликають кашель, і часом по типу кашлю досвідчений лікар може попередньо окреслити коло передбачуваних діагнозів. Легкий постійний кашель не можна недооцінювати, будь-які напади кашлю слід розглядати як привід звернення до лікаря.

БРОНХІАЛЬНА АСТМА

Бронхіальна астма – приступи задухи через звуження просвіту дрібних бронхів, зазвичай періодичні і виникаючі під впливом ряду факторів. При астмі як правило вдих здійснюється вільно, а утруднення дихання проявляється переважно на видиху. Астма загрожує значними проблемами зі здоров’ям аж до можливості фатального результату при зупинці дихання. Астма часто розвивається в ранньому дитинстві, але може виникати і в підлітковому віці, а також у дорослих людей.

БРОНХО-ЛЕГЕНЕВІ ЗАХВОРЮВАННЯ У ДІТЕЙ

В основі астми лежить вроджена схильність до надчутливості бронхо-легеневої системи, що виявляється у реакції на різні подразники хімічного, бактеріального або психічного характеру. Під впливом подразників судоржно звужуються бронхи і бронхіоли. Для хвороби характерні шумне свистяче дихання, свистячі хрипи в легенях, особливо на видиху, задишка. При хворобі з’являються ознаки дихальної недостатності, синюшного фарбування носогубного трикутника, крил носа, вушних раковин, кінчиків пальців, сильний кашель.

Дихальна гімнастика: повітря має бути свіжим
Для того, щоб зберегти своє здоров’я, жителю сучасного міста необхідно освоїти прості методи фізичної та емоційної розрядки, які можна було б застосувати практично завжди і скрізь без великих витрат часу. Перш за все слід навчитися правильно дихати. Ритмічність дихання і частота вдихів і видихів можуть змінюватися при різних емоційних станах – від роздратування дихання стає частим, неглибоким і нерівномірним, а при релаксації і глибокому зануренні в свої думки – повільним, спокійним і глибоким.

ШКІРНІ ХВОРОБИ У ДІТЕЙ

Значний вплив спадкової схильності проявляється в реакції шкіри на різні подразники і впливи: деякі немовлята можуть годинами лежати в брудних пелюшках, не відчуваючи при цьому ні найменшої незручності. У інших же, всупереч ретельному догляду, виникають попрілості, екземи, роздратування і т.п. При цьому діти, що вигодовуються грудьми, не є винятком. У них теж може з’явитися чумацький струп, який є ознакою ексудативного діатезу (особлива схильність до хвороби).

Author: wmadmin

1 thought on “Захворювання з якими допомагає справитися галотерапія

  1. Часто хворів на простудні захворювання. Після 10 сеансів відчув значне поліпшення і тепер хворію рідше. Планую ще не один раз скористатись послугою соляної кімнати в Рожищах. Дякую!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.