Курси процедур в соляній кімнаті

Оздоровчі курси галотерапії можна проводити дітям та дорослим в режимі 30-60 хвилин в соляній кімнаті щодня впродовж 7-10 днів. Такі курси є хорошим засобом підняття імунітету, поліпшення роботи органів дихання, серцево-судинної та нервової систем. Курси галотерапії володіють релаксаційним, заспокійливу дію, допомагають подолати стану хронічної втоми і депресії.

В умовах задимленого, загазованого повітря перебування в соляній кімнаті сприяє нормальному функціонуванню легенів і органів чуття. Проходження курсу галотерапії знижує захворюваність простудними і інфекційними захворюваннями.

Лікувальні курси галотерапії переважніше складати на консультації з лікарем-фахівцем, з урахуванням індивідуальних особливостей і клініки течії того чи іншого захворювання.

ОЗДОРОВЧИЙ КУРС ДЛЯ ДІТЕЙ

Проведенні курсів галотерапії для дітей возоможно практично з народження. Проте зазвичай педіатри та дитячі фізіотерапевти Рекумендуется вдаватися до оздоровчим курсам дітям від 6-9 місяців за наявності показань, і з 1 року в якості звичайної оздоровчої процедури. Курси для дітей підбираються з урахуванням віку дитини, наявності хронічних захворювань, стану здоров’я, а також характеру і темпераменту. Останнє може здатися дещо надуманим. Але одна з умов позитивного впливу цілющого повітря соляної кімнати – спокійне дихання. Якщо протягом п’яти років дитині важко висидіти спокійно покладені 30-60 хвилин процедури, цілком можливо скоротити час одного сеансу перебування в кімнаті, збільшивши кількість сеансів або проводячи дві коротких процедури в день замість однієї.
Курси галотерапії особливо рекомендуються часто хворіють дітям, дітям з хронічними захворюваннями органів дихання, дітям в реабілітаційний період після важких пневмоній, бронхітів, простудних захворювань дітям з алергічними захворюваннями
Тривалість перебування в соляній кімнаті: 15-60 хвилин.
Курс процедур: щодня на протязі 10-20 днів.
Лікувальний курс галотерапії для алергіків

ПОКАЗАННЯМИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛІКУВАЛЬНОГО КУРСУ Є:

  • алергічний дерматит,
  • алергічний риніт,
  • алергічні синусит.

Ефект стабілізації і улчшенія стану хворого заснований на прямому впливі на органи дихання цілющого повітря. Значну роль в досягненні позитивного результату грає спокійна поза відвідувача соляної кімнати, рівне і рівномірне дихання, що дозволяє соляному повітрю проникнути в глибокі відділи легень.
Бажано відвідувати соляну кімнату в один і той же час доби, і після відвідування не займатися активною фізичною діяльністю.
Перед початком процедур проконсультуйтеся з лікарем.
Тривалість перебування в соляній кімнаті: 1-2 години.
Курс процедур: щодня на протязі 10-20 днів.
Лікувальний курс галотерапії для людей, що страждають на бронхіальну астму

ПОКАЗАННЯМИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛІКУВАЛЬНОГО КУРСУ Є:

бронхіальна астма,
хронічний і рецидивуючий бронхіт,
поліноз.
Тривалість перебування в соляній кімнаті: 1-3 години.
Курс процедур: щодня на протязі 15-30 днів.

Author: wmadmin

1 thought on “Курси процедур в соляній кімнаті

  1. Моїй племінниці поставили діагноз алергічний риніт ще у віці 3 рочки. Зараз їй 7 і ставлять діагноз бронхіальна астма. Соляна кімната стала незамінним доповненням медикаментозного лікування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.