Принцип дії Галокамери

Галогенератор забезпечує подачу повітря, насиченого дрібнодисперсними частинками солі, складається з 5 частин.

    • нагнітач повітряного потоку;
    • подрібнювач (електродвигун);

  • міксер (ємність, куди засипається сіль для подрібнення);
  • повітропровід в соляну кімнату;
  • блок управління галогенератором.

1) Нагнітач повітряного потоку;

Нагнітач повітряного потоку реалізований на основі повітряного вентилятора, з регульованою швидкістю обертання лопатей.

За рахунок створення негативного тиску на виході вентилятора повітрепроводу, повітряний струмінь подається через подрібнювач солі в повітропровід, який проведений в соляну кімнату.

2) Електродвигун подрібнювача солі;

Принцип подрібнення солі реалізований за принципом кавомолки. На вихідний вал електродвигуна встановлена ​​насадка для подрібнення солі та занурена в склянку (ємність). Після завантаження солі в ємність, на невеликий час включається електродвигун, який подрібнює кристали солі. Після подрібнення на дні стака (ємності) залишається так звана “соляна пудра”. Ця “пудра” складається з кристалів солі різних розмірів. Від мікроскопічних, які і потрапляють з потоком повітря в кімнату, до великих, які залишаються на дні склянки.

3) Міксер;

Це ємність для солі у вигляді металевого стакану, в який занурений вихідний вал електродвигуна, з одягненим на нього наконечником для подрібнення солі.

4) Патрубок, що подає суміш галогенератора в соляну кімнату;

По патрубку повітряна суміш, яка збагачена найдрібнішою фракцією солі, подається в соляну кімнату.
Основне завдання даного галогенератора – забезпечити вхідний потік повітряної суміші в соляну кімнату, водночас захоплюючи з міксера найдрібніші фракціюї солі. Багато людей помилково вважають, що дрібні частинки солі в повітряному потоці, повинні бути візуально помітні при надходженні повітря з повітряпроводу всередину соляної кімнати. Але це не так.

Швидкість повітряного потоку, що проходить через міксер, а також непрацюючий під час підготовки кімнати до сеансу подрібнювач, забезпечують подачу саме найдрібніших фракцій солі, настільки дрібною, що частки неозброєним оком абсолютно не помітні. Результат роботи галогенератора видно через деякий час, для цього необхідно просто очистити гладку поверхню всередині кімнати і включити галогенератор, і через деякий час можна буде спостерігати найдрібніший соляний пил, який покриває гладку поверхню.

Механізм терапевтичної дії соляної кімнати на людину, називається “гормезис”. Суть даного явища полягає в тому, що дихання повітрям, яке насичене сіллю, викликає загальний стрес в організмі, але невеликий (не здатний нашкодити організму людини). Так зване “обережне” навантаження на організм викликає відгук різних систем організму, що в результаті поліпшує загальний стан організму.

Author: wmadmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.