Соляні кімнати

Соляні кімнати у Луцьку на Волині, а також в інших регіонах України – це турбота про здоров’я яка стає модною, а тому більшість будинків відпочинку, фітнес-центрів та інших закладів такого роду намагаються запропонувати своїм відвідувачам повний спектр послуг з профілактики різних захворювань і оздоровленню організму. Все більшою популярністю користуються соляні печери – Приміщення, в яких імітуються унікальні, але важкодоступні і рідкісні природні утворення.

Соляні печери в природному середовищі є порожнини, утворені в породах, насичених відкладенням солі. Фактично, всі поверхні такої печери складаються їх солей різного складу. Випари з таких поверхонь насичують повітря, і соляні печери перетворюються на незамінне цілющий засіб.

Науково встановлено, що повітря в соляних печерах полегшує напади астми, знімає алергії, допомагає при профілактиці простудних захворювань і грипу. Крім того, перебування в спокійній обстановці соляної печери, де панує напівтемрява, і куди не досягає шум повсякденному житті, чудово знімає стрес і відновлює сили.

Звичайно, у природні, природні соляні печери потрапити важко. Для цього потрібно їхати, часом, за тисячі кілометрів. Але штучні соляні кімнати можна обладнати практично в будь-якому місці.

Стіни приміщень, призначених для соляних кімнат, обшиваються натуральними панелями із солі, при цьому замовнику зазвичай пропонують вибрати, з солі якого моря переважно виготовити панелі. Але їх, звичайно, недостатньо, для створення того ж складу повітря, який мають природні соляні печери. Основна роль щодо насичення повітря цілющим соляним аерозолем відводиться галогенератору. Він перетворює спеціально підготовлений розчин солі в найменшу суспензія, яка непомітно розпорошується в приміщенні. При цьому є можливість використовувати додаткові кошти для ароматизації повітря.

Обстановка в штучних соляних кімнатах сприяє відпочинку і розслабленню. Зроблено м’яке освітлення, інтер’єр імітує склепіння справжніх печер, встановлені зручні лежаки. І, звичайно, звучить улюблена музика. У соляних печерах можна провести час за неквапливою бесідою з друзями або просто поспати. У будь-якому випадку, ви вийдете звідти відпочили і готовими до нових подвигів!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.