Галокамера Луцьк – “будуємо Здоров’я”

Будівництво релакс-приміщень (соляні печери, сауни, хамами, бані тощо)

Галокамера Луцьк – “будуємо Здоров’я”

17/10/2012 Будівництво галокамер Корисно знати 0

Зручно розташувавшись в м’якому кріслі, розслабитись під улюблену музику та дихати соляним повітрям. Ні, Ви не знаходитесь на пляжі, а в одній з зростаючого числа галокамер. Хоча більшість з нас пов’язують соляне повітря з пляжем, але з медичної точки зору, досвід перебування в галокамері призначений для імітації соляних печер, які вже давно вважаються терапевтичними в Східній Європі. Власники галокамер з впевненістю можуть сказати що сіль може допомогти при шкіряних захворюваннях, таких як псоріаз і екзема, а також ряд респіраторних захворювань, в тому числі застуди, астми, алергії та бронхіту.

Галокамера в Луцьку, а також в інших куточках України – це свого роду “нова” послуга у сфері будівництва такого напрямку. Завдяки спеціалістам EXCLUSIVE ROOM будівництво соляних кімнат, галокамер, штучних соляних шахт впроваджується виключно високоякісними матеріалами, наші спеціалісти будують галокамери, а також виконують їх художнє оформлення зі смаком. Кваліфіковані дизайнери та скульптори створять неповторну атмосферу, завдяки якій ваше перебування в галокамері в Луцьку на Волині, а також в інших регіонах України стане не лише корисним, але й приємним.

Галокамери призначені не лише в лікувальних цілях, але й для забезпечення відпочинку та незабутнього враження. Стіни і стелі, відповідно, з соляного покриття, і зерно солі часто розкидані на багато сантиметрів в глибину підлоги. Діти часто можуть грати в ньому, як у пісочниці. Для максимальної подібності з природними соляними печерами у декурувані галокамер часто використовують форми сталактиту.

При будівництві галокамер у Луцьку, а також в інших регіонах України, як правило, чиста сіль з природних джерел, а саме з печер в Україні використовується на облаштування галокамери. Цей корисний “будівельний” матеріал використовується не лише у нас, але й транспортується за кордон для облаштування Галокамери. Відвідувач такої кімнати відчує приємний та легкий запах солі, та смак на губах ніби принесений повітрям з океану. Відвідування галокамер не потребує спеціального одягу, ви можете носити нічого, крім тонкого халату і капців на ногах.

Хоча відповідь при дослідженнях підтверджує, що багато пацієнтів знаходять полегшення при алергічних та інших респіраторних проблем шляхом використання соляної терапії перебуваючи у галокамерах, але при складніших формах захворювань у напрямку перечислених вище не потрібно повністю відмовлятися від традиційної медицини.

Епідемія зростання захворювань органів дихання, викликає тривогу. Ми можемо приписувати деякі з цих факторів забрудненням, які були добре відомі. Важливість гарної якості повітря для хорошого здоров’я дихальної системи є безспорим. Ми знаємо, що це вірно так само, як ми знаємо, що здорове харчування має важливе значення для здорового способу життя. Спалювання викопного палива є основним винуватцем впливу зміну клімату і забруднення повітря, незалежно від того, де вони згорають.

Галотерапія є захоплюючим, лікувальним варіантом, який успішно використовується протягом багатьох поколінь у Європі, але практично невідомі в Північній Америці, галотерапія стала винятковим успіхом у боротьбі з респіраторними захворюваннями. Перебування в галокамері відбувається в контрольованому середовищі повітря, який імітує природний мікроклімат соляних печер.

У 20-му столітті майже по всьому світі велика кількість галокамер були вбудовані в лікарняних комплексах, які вміщують сотні пацієнтів. Сіль лікувальна елемент відповідальний за клінічні поліпшення для широкого спектру респіраторних захворювань.

Галокамера розглядається не лише як лікувальний варіант, а також як варіант різноманітного, цікавого та незабутнього відпочинку для всієї сім’ї. Ці фактори, та багато інших, сприяють “народженню” галокамер у Луцьку та по всій Україні. Галокамера впроваджується в центри відпочинку, готелі, лікувальні комплекси і т.п

Однак, не кожен живе поруч з такими лікарняними комплексами. Дійсно, більшість з нас в основному не знають про існування галокамер, соляних кімнат, штучних соляних шахт у Луцьку та і в інших куточках країни.

Галокамера імітує середовище соляної печери в спеціально обладнаному приміщенні. Сіль допомагає підтримувати вологість повітря в кімнаті. За допомогою системи фільтрації повітря поступає чистим. Дрібні частинки солі можуть проникати глибоко в найдрібніші розгалуження дихальних шляхів, що є не менш важливим. Відвідувачі галокамер, сидять у зручних кріслах, отримуючи безпечні, розслаблюючі процедури.

Дослідження галотерапії зрозтає з кожним роком і нараховує більше ста по всьому світу. Наприклад, у 10-річного дослідження, 4000 пацієнтів лікували в лікарні “ Tapolca” в Угорщині. Довга тривалість клінічних покращень та значне відновлення від обструкції дихальних шляхів спостерігалися у переважної більшості пацієнтів.

Російські дослідження серед 124 пацієнтів у віці 16-62 років з різними хронічними захворюваннями легень були розглянуті в галокамерах. Кожен пацієнт отримував на день по годиній процедурі з 10-20 днів. Всі пацієнти повідомили, почуття суб’єктивно краще після галотерапії . Відсутність загострень спостерігалося з 3-го по 12-й місяць.

Отже, при перебувані в галокамерах у Луцьку, атакож в інших куточках нашої країни відвідувач отримує:

  • зручне розташування в м’якому кріслі, можливість відвідування для всіх членів сім’ї, під час процедури прослуховування музики, незабутнє враження
  • негативно іонізовані найдрібніші частинки солі в галокамері потрапляють в дихальній системі досягаючи навіть найглибші частини легенів
  • на підставі клінічних досліджень, сухе, солоне розсіяне повітря зменшує запалення в цілому дихальних шляхів; поглинає набряк (пухлин) із слизової оболонки і розширення проходів дихальних шляхів
  • пацієнти після галокамери повідомляють , що відчувають свою дихальну систему чистою знову, покращання якості їх життя, зниження антибіотиків або прийому стероїдів і зниження темпів щорічного госпіталізації і частоту нападів астми

І це лише не значна частина зі всієї користі що дає галокамера. Процес лікування в галокамері є природним, безпечним і вигідним методом лікування для кожної вікової групи.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.