У Вас ще немає хамаму?

Будівництво релакс-приміщень (соляні печери, сауни, хамами, бані тощо)

У Вас ще немає хамаму?

04/11/2021 Баня Сауна Хамам 0

Тоді ми йдемо до Вас!!

Вплив хамаму на організм

 • Викликає виділення поту як самозахист від інфекцій
 • Ефективний при остеоартриті, аменореї, болі у нирках, ожирінні
 • Допомагає зменшити надлишок рідини при асциті
 • Він робить шкіру гладкою та м’якою
 • Позбавляє від дерматологічних станів, таких як свербіж, екзема, сонячні опіки
 • Працює у косметичних цілях
 • Пом’якшує шкіру та покращує колір обличчя
 • Сприяє розслабленню м’язів
 • Покращують кровообіг і зменшують запалення та набряки остеоартрит
 • Корисний при шкірних захворюваннях, таких як псоріаз, розацеа
 • Допомагає зменшити набряки та запалення
 • Ефективний при аменореї та кропив’янці
 • Корисний при опіках

Вплив хамама на опорно-руховий апарат

Хамам в якості терапії є більш широким поняттям, досі ще ніж просто парова лазня. Щільна волога пара і тепло в хамамі, піднімається на 102 градуси, розслабляє м’язи, знімає накопичене напруження і тим самим полегшує біль відповідно. Також пропонується використовувати парний хамам перед масажними процедурами, тому що хамам розігріває м’язи, дозволивши терапевту запропонувати більш просте лікування, тому що тіло вже є підготовлене і готове до процедур.

Вплив хамаму на шкіру та волосся

Потіння сприяє збереженню здорової шкіри та волосся. Окрім перевірки чорних крапок, також пітливість допомагає у запобіганні висипань та подразненої шкіри, застуди та інші інфекції, оскільки він містить протимікробний пептид, який допомагає боротися з інфекціями та мікробами. Потовиділення зі шкіри голови допомагає видалити накопичені речовини з волосяних фолікулів і дозволяє прискорити росту нового волосся. Він також відкриває пори на шкірі голови, видаляючи будь-які накопичення всередині пір, які б перешкоджали росту волосся. Вологий інтер’єр хамаму запобігає випаровуванню поту, тому шкіра залишається вологою. Завдяки цьому шкіра оздоровлюється надвоє способами. По-перше, пори шкіри піддаються через потовиділення, а накопичений бруд під шкірою виштовхується, тим самим запобігаючи не привабливим плямам або прищам на шкірі. По-друге, через рясне зволоження шкіри видалення клітини з товщі стають легкими, отже полегшується клітинний оборот робить шкіру більш еластичною, гладкою і яскравою. На сьогодні є багато факторів, які роблять шкіру сухою. Таким чином, для сухої шкіри також хамам – підходяща терапія.

Вплив хамама на кровообіг лімфатичну систему

Як правило, хамам покращує кровообіг і стимулює периферичну вазодилатацію. Тому це дуже доцільно тим, хто страждає від холодних кінцівок. Механізм дії полягає в його здатності розширювати пори шкіри і дозволяти токсинам виходити.

Вплив хамама на дихальну систему

Ефірні олії, наприклад; лаванда, м’ята перцева, чайне дерево олія та евкаліпт розповсюджуються в хамамі, щоб отримати максимальні терапевтичні переваги. Протизапальні, антисептичні та знезаражувальні властивості цих олій сприяють гарному здоров’ю органів дихання.

Вплив хамаму на психічне самопочуття

Запах ефірних олій допомагає в позбавленні від виснаження та психічної млявості. Також покращує настрій. Світлова терапія, що застосовується в хамамі збагачують сенсорний досвід. Це також допомагає контролювати перепади настрою з теплим почуттям благополуччя і розслаблення.

Вплив хамама на якість сну

Гаряча ванна може допомогти змінити внутрішню температуру тіла і змусить вас швидко розслабитись. Купання в цей момент і температура можуть вам допомогти розслабитись в середньому на 10 хвилин раніше, ніж зазвичай.