Будівництво соляних кімнат, штучних соляних шахт на Волині у Луцьку, а також в інших регіонах України

Будівництво релакс-приміщень (соляні печери, сауни, хамами, бані тощо)

Будівництво соляних кімнат, штучних соляних шахт на Волині у Луцьку, а також в інших регіонах України

08/09/2012 Budowa kamer halo Jest to przydatne 6

Будівництво соляних кімнат, галокамер (від галос — сіль), штучних соляних шахт у Луцьку на Волині, а також в інших регіонах України – порівняно нова послуга на ринку нашої країни.

Багато існуючих будівельних фірм та організацій пропонують використовувати сіль як природний облицювальний матеріал, вказуючи на її цілющі здібності. Але сіль, це не завжди натрій хлор, про лікувальну дію якого говорять. Важливо й кількість самого натрію хлору в мінералі. Так, наприклад, в блоках, виготовлених з морської солі вміст натрію хлору знижено за рахунок насичення іншими елементами – калієм, кальцієм, магнієм, йодом і т.п.

Всі ці складові несуть свою користь організму, але всього по трохи – не значить лікувальна доза. А спочатку, соляні шахти несли роль спелеостаціонарів, тобто виконувалася лікувальна та лікувально-профілактична дія солі на організм людини. Тому, ідея будівництва соляної кімнати повинна грунтуватися на збереженні лікувальних! параметрів впливу на організм. Необхідно враховувати і фактори, які знижують рівень іонізації в шахті – використання в будівництві і в оснащенні приміщення гіпоалергенних матеріалів, відсутність у приміщенні об’єктів, що створюють електромагнітне поле – мобільні телефони, побутові прилади (це джерела позитивної іонізації, яка нейтралізує негативні іони солі), відсутність м’яких меблів, килимів, які поглинають негативну іонізацію, тим самим знижуючи рівень лікувальної дози.

Соляна шахта або галокамера – це частинка природи, яка тимчасово віддаляє людину від всіх «принад» цивілізації, захищає від шуму, пилу, алергенів, різних хвороботворних організмів. Тому важливо, щоб під час експлуатації повітря зберігала свою чистоту і не насичувалась домішками ззовні – ароматами побутової хімії, парфумів, продуктів харчування, ефірних масел. Сіль потужний сорбент і тому вбирає в себе ці запахи, втрачаючи свої особисті лікувальні якості. Крім того, враховуючи контингент відвідувачів, дуже високий ризик провокування астматичного нападу даної сумішшю.

Так само, виходячи з того, що лікувальним впливом має сухий соляний аерозоль, будівництво соляних кімнат рекомендують проводити далеко від джерел вологи. Один з контрольованих параметрів робочої соляної шахти є відносна вологість.

Важливим є способи насичення повітря в галокамері аероіонами Na Cl, концентрація аерозолю в приміщенні протягом усього сеансу, респірабельна фракція частинок вдихуваного соляного аерозолю.

При будівництві соляних кімнат на Волині у Луцьку, а також в інших регіонах України наша фірма в першу чергу орієнтується не на дань моді, а на збереження первісних призначень галотерапії, повний спектр впливу на організм не відкидаючи головного правила лікування «Не нашкодь!». Адже поряд з показаннями до відвідування соляних кімнат, галокамер, штучних печер є і протипоказання.

Будівництво соляних шахт це вигідне вкладення у бізнес. Посилення конкурентоспроможності на ринку послуг з оздоровлення населення, як в промислових містах, так і рекреаційних зонах. Галотерапія перспективна, як і багато інших немедекаментозние методики лікування та реабілітації. Актуальність її буде тільки зростати, враховуючи екологічну ситуацію, зростання захворювань «розвинутої цивілізації» – алергії, бронхолегеневої патології.

Будівництво соляних шахт проводиться за кількома методиками:

 • Нанесенням на стіни соляної крихти (напилення), яке оновлюється кожні 3 роки;
 • Облицювання стін брикетами з пресованої солі (соляні блоки, цегла, плитка);
 • Облицювання стін мінералом галіт (брила).

Для посилення насичення приміщення соляним аерозолем використовують додаткові установки генерування або іонізації легкими аероіонами NaCl: галогенератора з різною потужністю насичення, соляні світильники. Необхідно враховувати, що всі ці джерела дають різні дозування негативних аероіонів, що змушує чітко градіровать час перебування в приміщенні і обсяги впливу на організм. Насичення аероіонами солі в дозуванні п (-) Cl 3-4-5 тис на 1 см куб, дає ефект можна порівняти з прогулянкою в сосновому лісі після дощу, або по березі моря в легкий шторм, 7-8 тис – прогулянка в горах. Але це тільки оздоровчий вплив. Такі приміщення використовують для психологічним розвантажень і можуть встановлюватися в офісах, салонах краси, SPA-фітнес – центрах, дитячих оздоровчих закладів. Спостереження з боку медпрацівників такий вплив на організм не вимагає, а й чекати зцілення своїх хронічних захворювань від відвідування таких соляних шахт не слід. Тут переслідується мета – релаксація, відновлення сил після робочого дня.

Соляні кімнати з потужністю п (-) Cl 30-35 тис. на 1 см куб володіють лікувальним і лікувально-профілактичну дію. Це вид фізіотерапії, який призначається лікарем і проводиться під наглядом медперсоналу, коригується при загостреннях процесів під час відвідин як медикаментозними, так і немедикаментозними методами лікування. Такого роду соляні шахти використовують у медичних закладах – стаціонарах, поліклініках, санаторіях, профілакторіях, приватних медичних центрах і кабінетах.

Серед розмаїття комерційних пропозицій по будівництву соляних кімнат, важливо вирішити – яку саме послугу, Ви, наш майбутній партнер, вибрали оптимальної для свого бізнесу.

6 komentarzy

 1. Ірина pisze:

  Доброго дня, мене зацікавила Ваша пропозиція в частині започаткування „сольового” бізнесу. Будь-ласка напишіть свої умови, строки і особливості співпраці у м. Львів. Мене цікавить соляна кімната з потужністю п (-) Cl 30-35 тис, чи потрібно мені на це ліцензію чи інші заморочки?

  • Валентина Пасевич pisze:

   Сьогодні в перше прочитала про соляні кімнати, як вид бізнесу, мене дуже це зацікавило. Хотілося б отримати інформації більше, а особливо про те, як маючи невеличку суму грошей розвинуту цю справу в своєму місті.

   • admin pisze:

    Доброго дня. З радістю відповімо на всі Ваші питання. 0992616192 – Інна

 2. admin pisze:

  Галотерапія – це не медикаментозний метод лікування, тому ліцензії не потрібно (по кведу це вважається видом надання послуг). Якщо Ви хочете встановлювати таку кімнату в приміщенні медичного закладу, то лікарі повинні виписувати направлення, за якими консультант (не лікар) буде приймати клієнтів. Якщо соляна кімната знаходиться не в медичному закладі, то клієнтам треба приходити з направленнями від своїх терапевтів.
  Дізнатись про умови, строки та особливості співпраці можна дізнатись за контакними номерами телефону:
  (099) 708 60 21
  (068) 337 66 94

 3. innac pisze:

  мене також уже давно приваблює цей вид бізнесу. Можна і мені більш детальну інформацію про співпрацю у Чернівецькій області.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.