Сауна з гімалайською сіллю

Будівництво релакс-приміщень (соляні печери, сауни, хамами, бані тощо)

Сауна з гімалайською сіллю

23/07/2021 Без рубрики 0

Ще древні мудреці Сходу вважали використання гімалайської солі у сауні та соляних лампах дуже корисним, а древні народи вірили у силу кристалів гімалайської солі. 

Незліченна кількість мікроелементів, необхідних для життя людини, при нагріванні у сауні активно насичує приміщення:

  • йодом, який відповідає за нормальну роботу щитоподібної залози та обмінні процеси організму;
  • кальцієм, який сприяє зміцненню організму, заспокоює подразнені ділянки тканин та покращує функції кровоносної системи;
  • магнієм, який покращує діяльність серцево-судинної системи;
  • калієм та натрієм, які покращують кровообіг;
  • залізом, яке покращує структуру крові;
  • селеном – який уповільнює процеси старіння в організмі.

За допомогою гімалайської солі ви можете очистити повітря у своєму будинку. Грудочки солі достатньо, щоб поглинути зайву вологу з повітря. Коли температура підвищується, сіль «поверне» очищену, вбрану вологу назад у помешкання.

Для будівництва сучасних саун часто використовуються різноманітні види декору та соляні блоки, на основі гімалайської солі.  Вони позитивно впливають на наші органи чуття та заспокоюють нервову систему людини.

Тендітна, надзвичайно чиста кам’яна сіль, отримана з глибоких відкладень в пакистанських Гімалаях, сприяє оздоровленню, іонізації повітря та сприяє вивільненню та насиченню повітря мікроелементами.

Мікроелементи, що виділяються з крихкої солі під впливом високої температури в сауні, допомагають відкрити верхні та нижні дихальні шляхи. Це, своєю чергою, зменшує прояви таких хвороб як астма, риніт, інфекції горла, гортані та інших респіраторних захворювань.

Перебуваючи бодай декілька хвилин у сауні, обладнаній соляною лавкою, з декількох десятків, а то й кількох сотень кілограмів соляних пластівців чи плит, людина отримує можливість не тільки зміцнити, а й позбутися багатьох  хронічних захворювань і навіть хропіння. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.